מי אנחנו?

ARTEE הינו גוף מקצועי ומומחה אשר הוקם במטרה לתת לך מנהלת הרווחה, לך מנהלת השיווק, לך מנהלת הרכש, לך מנהל מועדון ספורט אפשרות לפגוש את טובי המוצרים וטובי המותגים בארץ ובעולם.

הייחודיות שלנו- כשדפוס לובש סטייל

אתם תוסיפו את הלוגו אנחנו נוסיף את הסטייל דרך פריטים ועיצוב בסטייל גבוה וייחודי!
אנו פונים בעיקר לקהלים שמחפשים סטייל ונראות מיוחדת

איך זה עובד?

01

נכנסים לקטגוריה

02

משאירים פרטים

03

ואנחנו חוזרים אליכם עם פתרון לכל חלום

חברות הייטק– לרגש את העובדים משימה כמעט בלתי אפשרית, ב ARTEE אנחנו מצליחים לרגש!
מנהלות רווחה ושיווק המחפשות ייחודיות, חוויה, גיוון, שרות לכל סוגי התפקידים בחברה, אירועים, כנסים, ותודעת השרות שלנו היא המובילה בשוק. עד לרמה שהעובד יכל לבחור מידה ודגם ואנחנו מספקים ברמה שמית את המוצר לכל רחבי הארץ.
מועדוני ספורט– איך נשארי עם אותם צבעי לוגו של המועדון אך מצליחים להכניס סטייל ספורטיבי
Brand special – דמיינו חולצת Nike עם עיצוב סטייל ייחודי שלא תמצאו בשום חנות, תוסיפו לו לוגו או שם, תבחרו מידה וזה מגיע ישירות אליכם, אז זה הייחוד שלנו.
עונתיות– סטייל לתוך החגים/אירועים מיוחדים על מגוון פריטים, מחפשים פתרון לכל אירוע אנחנו כאן!

בין ספקיה הבלעדיים של ARTEE ניתן למצוא את חברת QAIKI האמונה על מוצרי טקסטיל איכותיים והינה יצרנית Private label של מיטב החברות בעולם.
ניתן למצוא את חברת EVER GREEN אף היא יצרנית טקסטיל ומוצריה משלימים את הליין של QAIKI וביחד הן סוגרות מעגל של ONE STOP SHOP בעולם הטקסטיל על כל חלקיו וגווניו.
ספק אירופאי מוביל מגרמניה, בלעדי, מעניק את המענה המושלם למוצרי קד"מ , כמעט ואין צורך שלא נוכל למלא כשאנו נשענים על קשת המוצרים הרחבה והאיכותית שלו.
בארץ נשענת ARTEE על חברת סלא דיגיטל בעולם הדפוס והמיתוג. חברת סלא דיגיטל הינה אייקון מוביל בתחום וברשותה מיכון אשר הינו מהמתקדמים והמובילים בעולם. הצוות מנוסה בARTEE יידע למתג בארץ ובחו"ל כל מוצר מכל סוג.
בעולם מוצרי הצריכה לARTEE קשרים עסקיים ענפים אשר ייתנו מענה מושלם , איכותי ובעיקר בלוחות זמנים מדהימים.

המסר המרכזי שלנו הינו, תמיד כן, בכל זמן ובאיכות ללא פשרות

תודעת השירות הינה ערך עליון וכל אנשי הצוות בראשותה של הגב' ימית דהרי, אשר בעברה הייתה מנהלת השיווק בסלקום, מי עדן וניהלה פיתוח עסקי ומכירות בחברות מובילות והיום מובילה את ATREE לעולם של זיהוי הצרכים ומתן הפתרונות המושלמים לכל אחד מהתחומים הבאים.